Opowiadanie, jak i blog nie powstałby, gdyby nie Agnieszka, oraz autorka opowiadania "Just Close Your Eeyes And EnjoyThe Rollercoaster That Is Life". To one dały mi inspirację, a co najważniejsze natchnienie do pisania.
Massive thanks dla obu tych dziewczyn xxx

Ciekawostki

 |  Ciekawostki będą dodawane raz w miesiącu, po 3 lub 4 do wyczerpania zapasów.  |


1. W przedstawieniu postaci powiedziane jest, że Sussannah Wallis postanowiła nigdy się nie zmieniać, natomiast 3 lata później jej życie wywraca się do góry nogami, a w rozdziale 5 cz.1 Ben wypowiada takie słowa: "Pamiętasz jak mówiłaś, że nigdy nie chcesz się zmieniać?"

2. Nie ma dużo o relacjach Danny'ego z Harrym. Wiadomo jednak, że chłopak przyjeżdżał do Crosby w czasach gdy obaj byli jeszcze dziećmi. Potem ich więź została przerwana na kilka lat. Kolejną ciekawą rzeczą jest to, że przyjaciele Danny'ego również znali Harry'ego z czasów dzieciństwa. Sussie poznała go dopiero w roku 2010, kilka miesięcy przed tym, jak ten poszedł do X-Factora.

3. Nigdy nie zostało wyjaśnione jaki był cel Harry'ego w tym, że przez tak długi czas okłamywał Sussie. Tamtejsze zamiary chłopaka nadal zostają tajemnicą.

4. Mike nie zawsze był najlepszym przyjacielem Sussie. Dziewczyna traktowała go na równi z resztą, jednak między nimi dwojgiem pojawiły się również trudne chwilę, dlatego ich więź jest silniejsza. Nie ma to nic wspólnego z tym, że jest w czymś lepszy od reszty.

5. W całym opowiadaniu 27 razy wyznano Sussie miłość.

6. W rozdziale 2 cz.2 Sussie po raz pierwszy spotkała Nialla. Patrząc sobie w oczy, wypowiedzieli słowo: "niezwykłe". Najprawdopodobniej ta sytuacja wpłynęła na wszystko co działo się później. Wiemy też, że Niall pierwszy zdał sobie z tego sprawę.

7. Sussie na drugi dzień po tym jak pierwszy raz rozmawiała z Niallem, poszła do domu One Direction. Najprawdopodobniej zrobiła to tylko po to, by go zobaczyć. Potwierdzają to jej słowa: "Nie chciałam, żeby akurat on ze mną szedł, ale w głębi duszy, miałam nadzieję, że ze mną pójdzie...To skomplikowane." - Już wtedy poczuła, że coś się z nią dzieje.

8. Patrz na (7). Pierwszy atak Sussie miał miejsce już kilka godzin po tym zdarzeniu. Dziewczyna jednak nie zdawała sobie z tego sprawy.

9. 3 dni po zdarzeniu Sussie zorientowała się, że Niall coś do niej czuje i że on też nie jest jej obojętny, dlatego kazała mu odejść. W tą samą noc miała sen, który wpłynął na jej daleką przyszłość. Najprawdopodobniej był to sen proroczy.

10. W rozdziale 4 cz.2 Sussie powiedziała do Liama: "Ani Niall, ani Harry mnie nie obchodzą. Możesz im to powiedzieć." W rozdziale 5 cz.2 Niall odniósł się do tego, co potwierdza, że Liam przekazał wiadomość: "(...)powiedziała, że ją nie obchodzę."

11. Spaghetti, które w rozdziale 2 cz.2 Zayn i Lous zadziwiająco szybko przygotowali było z mikrofali.

12. Mike jest łudząco podobny do Nikodema Rozbickiego. Nie wzorowałam się na nim, tak wyszło :)


13. Sussie, choć nie jest o tym wspominane, wciąż kontaktuje się z Crystal.
14. W rozdziale 8 cz.1 Ben chwalił się, że bierze udział w zawodach razem ze swoją deskorolką. Sussie bardzo chciała tam z nim być, ale praca Nialla nie pozwoliła jej na ten wyjazd. Tak więc zawody odbyły się, a przyjaciel Sussie zajął tam niestety zaledwie piąte miejsce.


15. Oprócz tego, że piszę to, co piszę na blogu...Prowadzę pamiętniki każdego z bohaterów, na które mam zamiar założyć dodatkowy blog. Wyobraźcie sobie całą historię Sussie oczami Mike'a albo...Harry'ego.

4 komentarze:

 1. Mam pytanie...
  Chodzi o punkt 8.
  Mogłabyś napisać kiedy był dokładnie ten atak,
  bo czytałam jaszcze raz te rozdziały
  i nie mogę znaleść.
  Z góry dziękuje :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy atak hmm?
  Pamiętasz, jak Sussie z przyjaciółmi poszli do ogrodu 1D i gapili się, jak ci udają powerrangersów? Potem była impreza, prawda? (Rozdział 3 cz.1) To podczas tej imprezy był jej pierwszy atak, ale nie było to tam opisane, ponieważ Sue tego nie pamiętała.
  Dowiedziała się o tym dopiero z rozmowy z Xavierem (Rozdział 4 cz.2)
  O owym ataku będzie jeszcze mowa w Rozdziale 17 cz.1, którego jeszcze nie ma na blogu.
  Mam nadzieję, że pomogłam ^^
  I chętnie odpowiem na więcej pytań =D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oh, dziękuje bardzo :*
   /Nienormalnie Normalna

   Usuń
 3. Przed przeczytaniem dodatków muszę chyba po raz kolejny przeczytać rozdziały, bo tak dawno nie napisałaś kolejnego :( No, ale świetne te ciekawostki i tak, pewnie!
  Pozdrawiam cię. xoxo

  OdpowiedzUsuń