Opowiadanie, jak i blog nie powstałby, gdyby nie Agnieszka, oraz autorka opowiadania "Just Close Your Eeyes And EnjoyThe Rollercoaster That Is Life". To one dały mi inspirację, a co najważniejsze natchnienie do pisania.
Massive thanks dla obu tych dziewczyn xxx

Obsada

Postacie pierwszoplanowe:

Sussannah Wallis
"Moja miłość do ciebie umarła, a czasem coś w nas umiera i za chuja nie chce zmartwychwstać."


"Myślałam, że posiadanie tak cudownego chłopaka i mieszkanie w stolicy będzie niczym piękny sen, chociaż...Może i by tak wyglądało, gdyby nie Harry. On robi dosłownie wszystko, żebyśmy my z Niallem się rozstali. Oszukuje, dogaduje, odizolowuje nas, próbuje wmówić mi, że to jego kocham, obmacuje mnie, prowokując Nialla, a teraz jeszcze wykorzystuje moją chorobę i zniechęca mnie do kochania się z chłopakiem....A co jeśli to dopiero początek? A co jeśli on ma w zanadrzu o wiele gorsze zamiary? I do czego to doprowadzi?"

"Wkurwiasz mnie Niall. Nie wiem dlaczego to powiedziałam okay? Jeżeli tak bardzo męczy cię pytanie czy czuję coś do Harry'ego, to ci odpowiem! NIE! A jeśli myślisz, że cię okłamuję, jesteś w wielkim błędzie! I wiesz co? Gdybym nawet chciała cię okłamywać, byłoby to kompletnie bez sensu! Bo gdybym naprawdę kochała Harry'ego, to już dawno bym do niego poszła, a ciebie w chuju miała! Ale tak nie jest, bo to ciebie kurwa kocham! Ciebie Niall."


Harry Styles
"I ja mam uwierzyć, że ona jest z tobą szczęśliwa? Nie kompromituj się."


"A ty co? Będziesz teraz bohatera strugał? Byłeś tak pijany, że równie dobrze mogłem ją wtedy przelecieć."

"Ja nie chciałem cię skrzywdzić, nigdy, ale to ty mnie do tego zmuszasz."


Niall Horan
"Bo jak patrzę w jej niebieskie oczy, mam wrażenie, że żaden widok nie może się z tym równać. Jak się uśmiecha, to czuję się jak na skrzydłach, a gdy jest smutna, mam ochotę mocno ją przytulić i powiedzieć, że będzie dobrze. Wiem, że to głupie, ale gdy jest blisko mnie, gdy ze mną rozmawia, nie mogę oderwać od niej wzroku. Odkąd ją poznałem, cały czas o niej myślę, a ona pewnie i tak mnie oleje."

"A Harry? Niby udaje takiego przyjaznego, ale on tylko czyha na odpowiedni moment, żeby uwieźć moją dziewczynę."

Postacie drugoplanowe:


Mike Lennox
"Jesteś najpiękniejszą dziewczyną, jaką kiedykolwiek widziałem."

"Kurwa Sussie, jak ty wyglądasz?! Coś ci się chyba w główce popierdoliło."Ross Ferguson
"Wiesz, że ja nie zrobiłbym nic, ani nie wyzwałbym dziewczyny."


"- Chciałam spytać czy dobrze ci było z Rossem. Hahahaha! Ja wiedziałam, że on jest inny, ale ty?
- Inna to jesteś ty idiotko."Danny Cox
"Oj Sussie, kiedyś znajdziesz tą prawdziwą miłość, a taka uwierz mi, przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie..."Ben Gastel
"Pamiętasz jak mówiłaś, że nigdy nie chcesz się zmieniać? Tracimy cię Sussie."

"Kurwa! Połamali mi deskę!"Crystal Watson
"Nie potrafisz uszanować tego, że komuś zależy na tym, by mieć styczność z czymkolwiek związanym z 1D! My Directionerki ich kochamy. Całym sercem. Oddałybyśmy za nich życie! Ty tego nie zrozumiesz, jesteś po prostu podła."Zayn Malik
"Niall, nie trać nadziei. Ona cię kocha, obaj doskonale o tym wiemy."Liam Payne

"Zdajesz sobie sprawę z tego, że go zraniłaś?"

Nie chcę być wredny, ale ich związek, to jeden wielki problem. Oni muszą się naprawdę kochać, skoro nadal są razem. Ja osobiście nie dałbym rady.
Louis Tomlinson
Czy dzisiaj wszyscy muszą zachowywać się jak najbardziej niezrównoważony i tajemniczy człowiek na ziemi? Najpierw Harry, potem Sussie, a teraz jeszcze Niall. Co się dzieje z tymi ludźmi?"

"Kilka godzin temu mówiła, że nie ma zamiaru rozmawiać z Harry'm, że nigdy nie wybaczy mu tego co zrobił i że gdy tylko się do niej zbliży, gorzko tego pożałuje, a teraz...Mówi całkowicie na odwrót. Co on z nią zrobił?"


Pamela

"- Miło, że wpadłeś, ale po co przyprowadziłeś tu to coś?
- To moja dziewczyna.
-Oj, aż tak nisko upadłeś?"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz